АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

МОН значно зменшив обсяг держзамовлення

vtrata_licenziyМОН значно зменшив обсяг держзамовлення на підготовку гуманітаріїв, економістів, фармацевтів та металургів та різко збільшив фінансування на підготовку агровиробників.

Незважаючи на попередньо оприлюднену МОН інформацію про зменшення кількості бюджетних місць у вишах до 12%, насправді, за оцінками експертів ринку послуг вищої освіти, обсяг держзамовлення урізано   приблизно на 20%. Найбільше постраждали гуманітарні спеціальності (філологія – на 51,4%, практична психологія – на 40%, філософія – на 32%, історія – на 26%, журналістика – на 48%, реклама і піар – на 51%, політологія – 40% і т. д.).

Менше готуватимуть економістів (економічна теорія, міжнародна економіка, економіка підприємств – мінус 16-17%), менеджмент (-10%), математиків, хіміків, біологів (менше на 11-16%), IT-спеціальності (менше на 4 5%), менше буде металургів (на 20%), фахівців ливарного виробництва (-14,5%), юристів (-6%), фармацевтів (-23%).

Значно збільшили замовлення на агроспеціальності, такі як технологія виробництва і переробки тваринництва (+ 639%), агропромислове виробництво (+ 327%). Додали харчових технологій (+ 15%), технологія товарів легкої промисловості (+ 19%), атомній енергетиці (+ 18%), гідроенергетиці, машинобудуванню (+ 6%). Сильно збільшився також замовлення на військові спеціальності і лікарів, але статистики по ним поки що немає.

За матеріалом: Преса України

Вам також має сподобатись...

Пакети послуг технічної підтримки

Послуги
Базовий
Стандартний
Розширений
Розробка нової звітності
ні
ні
так
Консультації по skype/Робоча група
ні
ні
так
Консультації по email
ні
так
так
Оновлення до нової версії
так
так
так
Форум
Ні
Ні
так
% від діючої вартості системи в рік
10%
15%
25%

Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

АСУ ВНЗ: Деканат

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

АСУ ВНЗ: Повна версія

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

Замовити розрахунок

Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.