МОН оприлюднило першочергові кроки із імплементації Закону України «Про вищу освіту»

Серед питань, що розглядалися на Колегії Міністерства освіти та науки України, що відбулася 1 грудня, ключовими були питання імплементації Закону України «Про вищу освіту». Як повідомила перший заступник міністра Інна Совсун з метою удосконалення процедури ліцензування вищих навчальних закладів міністерством розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення ліцензійної експертизи у сфері вищої освіти».

Також підготовлено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність», прийняття якої дозволить посилити співпрацю ВНЗ та наукових установ на міжнародному рівні та дозволить поліпшити якість вищої освіти і дослідницької діяльності, сприятиме євроінтеграції.

За словами Інни Совсун, МОН працює над підготовкою методології розроблення стандартів освітньої діяльності та стандартів вищої освіти, над методичними рекомендаціями з розроблення стандартів вищої освіти та Положення про комісії Науково-методичної ради МОН. Крім того, перший заступник міністра повідомила про роботу над удосконаленням присудження вчених звань. За її словами, основна ідеологія полягатиме у присудженні вчених звань саме за наукову діяльність при  наявності міжнародних публікацій.

На колегії Інна Совсун також ознайомила присутніх із намірами міністерства щодо доповнення переліку документів про освіту державного зразка в Україні документами «Диплом доктора філософії», «Додаток до диплому доктора філософії європейського зразка» та «Диплом доктора наук».

За матеріалами: МОН України

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.