АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Молоді українські вчені візьмуть участь у міжнародному фіналі Intel ISEF

Intel_ISEFЗавершився конкурс Intel Еко Україна, який визначив другу групу фіналістів національних етапів міжнародного конкурсу Intel ISEF (Intel International Science and Engineering Fair).

На очному національному фіналі «Intel Еко Україна 2015», який традиційно проводився на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (НЕНЦ), 154 молодих вчених представили 142 дослідні роботи в 7 категоріях знань: біологія, екологічна інженерія, науки про людину, науки про Землі; довкілля; хімічна та біологічна інженерія, хімія.

Серед членів наукового журі всеукраїнського конкурсу представлені провідні вчені та представники освіти, які обрали найбільш актуальні та прикладні роботи для їх подання на міжнародній науковій арені.

За результатами суперфіналу статус фіналістів конкурсу Intel ISEF 2015 від України отримали:

1. Паркулаб Михайло Володимирович, проект “Нові флуоресцентні зонди на основі 8-гидроксихинолина”. Учень 11 класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступеня №17.

2. Пирогова Валерія В’ячеславівна, проект «Розробка нових неопіоідних анальгетических і анксіолітичних засобів на основі похідних 1,4-бенздіазепінів». Учениця 11 класу Одеської гімназії №9.

3. Блюм Ростислав Ярославович, проект «Жирнокислотний аналіз масла рижію посівного, редьки олійної і Тифона як сировини для промислового отримання біодизелю». Вихованець Київського Палацу дітей та юнацтва.

У травні 2015 на Міжнародному фіналі Intel ISEF в американському місті Піттсбург, штат Пенсільванія, найталановитіші молоді вчені змагатимуться з фіналістами національних етапів Intel ISEF інших держав. А подані проекти будуть оцінювати вчені зі світовим ім’ям, у тому числі – лауреати Нобелівської премії.

За матеріалом: Intel

Вам також має сподобатись...