Молоді українські вчені візьмуть участь у міжнародному фіналі Intel ISEF

Intel_ISEFЗавершився конкурс Intel Еко Україна, який визначив другу групу фіналістів національних етапів міжнародного конкурсу Intel ISEF (Intel International Science and Engineering Fair).

На очному національному фіналі «Intel Еко Україна 2015», який традиційно проводився на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (НЕНЦ), 154 молодих вчених представили 142 дослідні роботи в 7 категоріях знань: біологія, екологічна інженерія, науки про людину, науки про Землі; довкілля; хімічна та біологічна інженерія, хімія.

Серед членів наукового журі всеукраїнського конкурсу представлені провідні вчені та представники освіти, які обрали найбільш актуальні та прикладні роботи для їх подання на міжнародній науковій арені.

За результатами суперфіналу статус фіналістів конкурсу Intel ISEF 2015 від України отримали:

1. Паркулаб Михайло Володимирович, проект “Нові флуоресцентні зонди на основі 8-гидроксихинолина”. Учень 11 класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступеня №17.

2. Пирогова Валерія В’ячеславівна, проект «Розробка нових неопіоідних анальгетических і анксіолітичних засобів на основі похідних 1,4-бенздіазепінів». Учениця 11 класу Одеської гімназії №9.

3. Блюм Ростислав Ярославович, проект «Жирнокислотний аналіз масла рижію посівного, редьки олійної і Тифона як сировини для промислового отримання біодизелю». Вихованець Київського Палацу дітей та юнацтва.

У травні 2015 на Міжнародному фіналі Intel ISEF в американському місті Піттсбург, штат Пенсільванія, найталановитіші молоді вчені змагатимуться з фіналістами національних етапів Intel ISEF інших держав. А подані проекти будуть оцінювати вчені зі світовим ім’ям, у тому числі – лауреати Нобелівської премії.

За матеріалом: Intel

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.