АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Міжнародний конкурс молодих науковців Intel Isef 2015 в Україні

intelecoukraine25 лютого, розпочнеться учнівський конкурс Intel Еко-Україна, який є Національним етапом міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF (Intel International Science and Engineering Fair).

Конкурс Intel Еко-Україна відбудеться 25-28 лютого, в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді МОН України.

Цього року у конкурсі візмуть участь 195 учасників з Києва та 20 областей Украини, які представлять 175 проектів. Із цих проектів 60 членів журі – провідні науковці, працівники ВНЗ та дослідницьких установ, спеціалісти комерційних компаній- обиратимуть 4 найкращі роботи, які будуть представлені на міжнародному фіналі Intel ISEF, що відбудеться 10-15 травня у м.Пітсбург, штат Пенсильванія.

В цьому році проекти подавалися по 7 номінаціях: Біологія, Екологічна інженерія, Науки про людину, Науки про Землю, Навколишнє середовище, Хімічна та біологічна інженерія, Хімія.

Intel Еко-Україна проводитиметься в одинадцяте. За цей час переможцями Intel Еко-Україна було здобуто близько 20 нагород на міжнародному фіналі Intel ISEF.

За матеріалом: intelecoukraine.org

Вам також має сподобатись...