АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Мета 12-річної школи, МОН

Russ_schoolЗапровадження 12-річної школи та механізм її реалізації міститься у законопроекті «Про освіту». На розширеному засіданні Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти про це повідомив Міністр освіти і науки Сергій Квіт.

Згідно з пунктом 3 прикінцевих та перехідних положень проекту закону, навчання учнів за програмами 12-річної повної загальної середньої освіти розпочнеться: для початкової освіти – 1 вересня 2018 року, для базової середньої освіти – з першого вересня 2022 року, для профільної середньої освіти – з першого вересня 2018 року.

Основною метою 12-річного навчання є зменшення навчального навантаження на учня та надання йому права вибору предметів у старшій школі.

Відповідно до законопроекту «Про освіту» вводяться нові види форм здобуття освіти –  формальна, неформальна та інформальна.

Також, він повідомив, що кількість випускників, які підуть навчатися до вищих навчальних закладів, буде зменшуватися, оскільки більшість з них орієнтуватиметься на заклади професійної освіти, які, у свою чергу, будуть розвиватися. При цьому кількість університетів зменшуватиметься.

Вам також має сподобатись...