АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Ліцензії 53 ВНЗ можуть втратити свою чинність

Як повідомляє Міністерство освіти і науки у листі № 1/9-616 від 28.11.2014 року 53 вищим навчальним закладам до завершення 2014/2015 навчального року, треба  визначитись стосовно доцільності їх подальшого функціонування, або можливого об’єднання зусиль з іншими навчальними закладами.

Через невідповідність ліцензійним умовам цих ВНЗ, Акредитаційна комісія України буде змушена розглянути доцільність їх діяльності до травня 2015 року.

Жорстка перевірка ВНЗ зумовлена Законом України «Про вищу освіту», що у свою чергу має служити гарантом інтеграції навчальних закладів України в освітній Європейський простір.

Відповідно до акредитаційного процес можна визначити, що не всі ВНЗ зможуть утримати високу планку оцінки освітньої діяльності.

Як відомо, на даний момент в освітньому просторі України функціонує 803 вищі навчальні заклади всіх рівнів акредитації та форм власності, зокрема 325 вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації та 478 – І-ІІ рівнів акредитації. До державної форми власності належить 215 навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації та 200 навчальних заклади І-ІІ рівнів акредитації; приватної форми власності – 96 навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації та 71 – І-ІІ рівнів акредитації.

Вам також має сподобатись...