АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Конкурс «Моя школа майбутнього»

Вчителі та учні шкіл, де вивчають німецьку мову, можуть подати проект на конкурс “Моя школа майбутнього”. Переможці поїдуть до Німеччини та ознайомляться з освітніми інноваціями цієї країни. Учасники, які посядуть друге та третє місце, отримають цінні призи.

Учасники конкурсу мають у творчій формі розказати про позитивні зміни освітньої реформи. Приміром, тема конкурсного проекту може бути пов’язана з цифровими технологіями, можливостями міждисциплінарних уроків або компетентнісного підходу у навчанні учнів.

Термін подачі проектів – 31 березня 2018 року

Документація надається німецькою мовою. Тоді як презентувати проект можна німецькою або українською мовою на вибір. Серед інших правил конкурсу – організація учасників у команди з мінімальним складом 2 особи.

Подати проект або задати питання до координатора конкурсу viktoria.korzhyk@goethe.de

Ініціатором проекту за підтримки Міністерства освіти і науки України став міжнародний культурний інститут Німеччини Goethe-Institut. Конкурс «Моя школа майбутнього» організований в межах українсько-німецького року мов.

«Цим конкурсом ми хочемо закликати вчителів запланувати міждисциплінарний проект для команди та реалізувати його зі своїми школярами після ознайомлення з програмою «Нова українська школа» і новим Законом «Про освіту», – розповіла директорка Goethe-Institut в Україні Беате Кьолер.

Вона зазначила, що документація до конкурсу має відображати зміст, цілі та результати проекту. А також показати окремі кроки, за якими він був створений.

Вам також має сподобатись...