Конкурс кращих вчителів у сфері застосування ІТ технологій у навчальному процесі

konkurs_it_uchiteliaНа VI Всеукраїнському форумі Microsoft «Вчитель-новатор», який відбувся за підтримки Міністерства освіти і науки України, відзначили найпрогресивніших викладачів країни в рамках програми «Партнерство в навчанні».

На форумі були оголошені відразу три переможця всесвітнього міжнародного конкурсу Microsoft «Вчитель-експерт». Це українські викладачі, які застосовують прогресивну педагогіку і активно використовують новітні технології в роботі.

– Валерія Ареф’єва, завідуюча кафедрою іноземних мов в Новопечерській школі, м. Київ.

– Маргарита Калюжна, вчитель англійської мови в НВК «Кіровоградський колегіум».

– Ірина Малоіван, завідуюча кафедрою інформатики в Ліцеї інформаційних технологій, м. Дніпропетровськ.

Переможці поїдуть в США на Всесвітній освітній форум Microsoft для обміну досвідом з провідними фахівцями з усього світу.

«Сучасне молоде покоління вже активно використовує мобільні пристрої і інтернет, і перед вчителями стоїть важливе завдання впровадити знайомі учням технології в освітній процес. Це дозволяє не тільки зробити навчання цікавим, а й відкриває безліч нових можливостей: і дистанційна освіта, і інтерактивні курси, та ігрові формати засвоєння знань. Конкурс «Учитель-експерт» ми проводимо третій рік поспіль, і кожного разу отримуємо все більш якісні і цікаві роботи, які демонструють користь мобільних і хмарних технологій у навчанні. Українські педагоги традиційно отримують призові місця у міжнародному рейтингу інноваційних вчителів, і цього року ми так само сподіваємося на успіх», – сказав Роман Рудюк, керівник освітньої програми« Партнерство в навчанні» компанії «Майкрософт Україна».

Крім того, оголошено переможців ХІ Всеукраїнського конкурсу Microsoft «Вчитель-новатор». Ними стали вчителі, які продемонстрували свій талант і інноваційний нестандартний підхід до викладання. З понад 4 тисяч конкурсних робіт були обрані проекти наступних вчителів:

– Тетяна Жорніцкая, директор Летичівської гімназії №2, створила і успішно впровадила єдиний інформаційний навчальний простір гімназії з використанням хмарного сервісу Microsoft Office 365.

– Олена Мосіна, керівник гуртка в Миколаївському Будинку творчості дітей та юнацтва, привернула дітей до розробки і створення мультимедійної комп’ютерної гри на основі програми Microsoft PowerPoint.

– Вікторія Колбасова, вчитель інформатики та комп’ютерної графіки Дніпропетровського ліцею інформаційних технологій, за допомогою Microsoft Office 365 і хмарного сховища OneDrive організувала конкурс з комп’ютерної графіки «Україна – мій рідний край», де всі бажаючі могли отримати доступ до конкурсних робіт і проголосувати за улюблені проекти в режимі онлайн. Обговорення робіт було організовано на сайті «Комп’ютерна графіка», створеним на платформі SharePoint.

– Алла Хлівецькій, вчитель англійської мови ЗОШ №1 Дніпропетровської міської ради, перемогла з проектною роботою з англійської мови для учнів четвертого і п’ятого класів на тему «Медицина. Моє здоров’я». Метою даного проекту було створення ситуативного кола спілкування, обміну знаннями та пошуку нової інформації англійською мовою.

– Римма Коршун, вчитель біології Камишанський загальноосвітньої школи I-III ступенів №26 Херсонської міської ради, впровадила екологічний проект «Красиве і корисне», який дозволяє на практиці застосовувати знання про вирощування та догляду за деревами і залучає учнів до практичної діяльності з вирішення проблем навколишнього середовища.

– Людмила Бобряк, вчитель хімії Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія №7», організувала хмарну освітнє середовище для навчання та комунікації на базі сервісів і продуктів Microsoft.

– Світлана Вірченко, викладач Богуславського гуманітарного коледжу, перемогла з проектом з використання Microsoft Word для ділових ігор при вивченні інформатики.

– Олена Липенко, вчитель інформатики Стасівской гімназії смт Диканька, разом з учнями, створили віртуальний тур по музейних кімнатах Стасівской гімназії.

– Ірина Аман, вчитель інформатики та математики Знам’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, створила проект «Ми за чисте довкілля: друге життя речей», який закликає до дбайливого ставлення до навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів.

– Марина Пристинська, заступник директора Новопечерські школи м. Києва, впровадила дослідний практикум для учнів 1-го класу. Діти разом з батьками виконують практичну роботу, шукають інформацію в інтернеті, аналізують результати і роблять висновки, використовуючи можливості технологій.

Всі роботи конкурсантів можна знайти на сайті проекту «Партнерство в освіті».

Минулого року до списку найбільш інноваційних увійшли дві українські школи – Новопечерських школа м. Києва і Ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті та 9 вчителів і педагогів.

За матеріалом: МОН Україна

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.