Компанія Microsoft виділила грант центрам проекту IDEA для безкоштовного навчання молоді роботі за комп’ютером

microsolft_grandКомпанія Майкрософт виділила грант на суму 65 тис. доларів на підтримку 25 учбових центрів проекту IDEA  по всій Україні, які допоможуть молоді безкоштовно навчитися працювати на комп’ютері.

Навчальна програма передбачає розвиток навичок кодування, а також навчання знанням, необхідним для успішного пошуку роботи, започаткування власної справи, навичок соціального підприємництва, громадської діяльності.

За словами Тетяни Марушевської, директора з маркетингу «Майкрософт Україна», уміння кодувати в світі стає базовою навичкою, на рівні з умінням говорити, читати і писати.  90% роботодавців в Європі вимагають комп’ютерних навичок, до 2020 року кількість таких вакантних робочих місць досягне 900 тисяч.

«За допомогою центрів IDEA та ініціативи YouthSpark, наша молодь зможе отримати навички, необхідні для життя і роботи в сучасному світі технологій, а наша країна зробить ще один крок до економіки знань», – сказала Тетяна Марушевська.

Проект IDEA заснований у 2008 році і реалізується міжнародною організацією PH International у співпраці з мережею українських неурядових організацій, що мають у своїй структурі комп’ютерні навчальні центри IDEA.

Метою проекту є розвиток інформаційної грамотності та культури в Україні. До кінця 2015 року в рамках проекту планується надати допомогу 175 тис. осіб. Загальні інвестиції Microsoft в проект склали близько 1,2 млн. доларів, включаючи пряме фінансування і вартість програмного забезпечення, наданого безкоштовно організаціям, які приєдналися до мережі.

За матеріалом: Майкрософт Україна

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.