АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Компанія Microsoft виділила грант центрам проекту IDEA для безкоштовного навчання молоді роботі за комп’ютером

microsolft_grandКомпанія Майкрософт виділила грант на суму 65 тис. доларів на підтримку 25 учбових центрів проекту IDEA  по всій Україні, які допоможуть молоді безкоштовно навчитися працювати на комп’ютері.

Навчальна програма передбачає розвиток навичок кодування, а також навчання знанням, необхідним для успішного пошуку роботи, започаткування власної справи, навичок соціального підприємництва, громадської діяльності.

За словами Тетяни Марушевської, директора з маркетингу «Майкрософт Україна», уміння кодувати в світі стає базовою навичкою, на рівні з умінням говорити, читати і писати.  90% роботодавців в Європі вимагають комп’ютерних навичок, до 2020 року кількість таких вакантних робочих місць досягне 900 тисяч.

«За допомогою центрів IDEA та ініціативи YouthSpark, наша молодь зможе отримати навички, необхідні для життя і роботи в сучасному світі технологій, а наша країна зробить ще один крок до економіки знань», – сказала Тетяна Марушевська.

Проект IDEA заснований у 2008 році і реалізується міжнародною організацією PH International у співпраці з мережею українських неурядових організацій, що мають у своїй структурі комп’ютерні навчальні центри IDEA.

Метою проекту є розвиток інформаційної грамотності та культури в Україні. До кінця 2015 року в рамках проекту планується надати допомогу 175 тис. осіб. Загальні інвестиції Microsoft в проект склали близько 1,2 млн. доларів, включаючи пряме фінансування і вартість програмного забезпечення, наданого безкоштовно організаціям, які приєдналися до мережі.

За матеріалом: Майкрософт Україна

Вам також має сподобатись...