АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Карантин у столичних закладах освіти

Klichko_karantinСтолична влада ухвалила рішення запровадити карантин у закладах освіти й охорони здоров’я, установах міста Києва та ввести обмеження на проведення публічних заходів у столиці з 16 січня.

«Ми вирішили не чекати, поки буде перевищений епідеміологічний поріг сезонних захворювань у столиці, й ухвалили рішення ввести з суботи карантин у Києві для недопущення поширення сезонних захворювань. Це превентивний захід, адже ми бачимо негативну динаміку щодо кількості хворих. З огляду на специфічність вірусу і тяжкі ускладнення від грипу, ми маємо запобігти поширенню сезонних захворювань», – зазначив Кличко.

Також, він проінформував про те, що Київ стовідсотково забезпечений противірусними засобами, які були закуплені, зокрема, й на зекономлені за результатами бюджетного року кошти.

Мер також звернувся до власників аптечних мереж столиці щодо недопущення підняття цін на противірусні та імуностимулюючі засоби і вітаміни.

Профілактичний карантин у столиці буде введено з суботи, 16 січня, він триватиме до покращення епідеміологічної ситуації в місті.

Вам також має сподобатись...

Пакети послуг технічної підтримки

Послуги
Базовий
Стандартний
Розширений
Розробка нової звітності
ні
ні
так
Консультації по skype/Робоча група
ні
ні
так
Консультації по email
ні
так
так
Оновлення до нової версії
так
так
так
Форум
Ні
Ні
так
% від діючої вартості системи в рік
10%
15%
25%

Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

АСУ ВНЗ: Деканат

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

АСУ ВНЗ: Повна версія

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

Замовити розрахунок

Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.