АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Як здати тест ЗНО-2014 на 200 балів

zno_200Для кожного школяра настає той момент, коли вступ до ВНЗ виходить на перший план у списку необхідних речей. У цей період кожен з них, та їх батьків задається одним питанням: – «Як скласти тести на відмінно, і вступити до ВНЗ?».

Щоб вирішити це завдання, треба дізнатися відповідь на кілька питань:
– Де отримати якісну консультацію?
– Яким методом можна якісно підготуватися до здачі ЗНО?
– Який ВНЗ обрати, як знайти кращий в Україні?

Давайте розберемося в даній ситуації. Для початку, треба дізнатися, де ж проконсультуватися з питань здачі ЗНО-2014. Ви можете звернутися до Ваших шкільним вчителям, але в більшості випадків вони можуть не досить якісно пояснити всі необхідні Вам аспекти. Для більш детальної консультації можна звернутися за телефоном у Ваш регіональний центр оцінювання якості освіти. Всі телефони регіональних центрів можна побачити на сайті УЦОЯО у розділі «Регіональні центри».

Після отримання консультації постає необхідним вибір, що робити далі, як підготуватися до ЗНО -2014.

Є три варіанти, один з яких, просто сподіватися на якість освіти в школі, і нічого більше не робити. Цей варіант найлегший, але най ненадійний.

Другий варіант – це найняти репетитора для занять з дитиною, накупити велику кількість книг та підготовчих матеріалів, і почати підготовку. Досить непоганий варіант, але теж не без вад. Наприклад , куплені матеріали можуть бути вже застарілими і неактуальними, що погіршить підготовку, і може привести до незадовільного результату. Цей варіант необхідно вибирати на свій страх та ризик.

Третім варіантом є освітні портали з підготовки до ЗНО -2014. Дані ресурси дають можливість підготуватися до здачі тестів не виходячи з дому, а матеріал на даних ресурсах буде завжди актуальним. Одним з найпопулярніших, і в той же час доступних, є сайт «Абітурієнт». За час його існування велика кількість абітурієнтів змогла без проблем вступити до ВНЗ на бюджет. Так само, на цьому порталі є унікальна можливість по підготовці з окремих предметів. Всю необхідну та актуальну інформацію Ви можете подивитися за цим посиланням – http://zno.osvita.net/Information.aspx.

Третій варіант найбільш оптимальний та безпечний на сьогоднішній момент.

Відповідь на останнє питання, а саме: – «Який ВНЗ обрати, як знайти кращий в Україні?», є найбільш простим, відповідь на який знаходиться на ресурсі «Євро Освіта» в розділі «Рейтинг вищих навчальних закладів України, топ-200».

От і все, можете сміливо починати підготовку до здачі ЗНО-2014. Удачі й успіхів усім у здачі тестування.


Використані у статті посилання: 

logo-abiturlogo-uchoko

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Пакети послуг технічної підтримки

Послуги
Базовий
Стандартний
Розширений
Розробка нової звітності
ні
ні
так
Консультації по skype/Робоча група
ні
ні
так
Консультації по email
ні
так
так
Оновлення до нової версії
так
так
так
Форум
Ні
Ні
так
% від діючої вартості системи в рік
10%
15%
25%

Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

АСУ ВНЗ: Деканат

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

АСУ ВНЗ: Повна версія

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

Замовити розрахунок

Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.