Шостий Міжнародний форум-презентація «Інноватика в сучасній освіті»

innovosvitaУрочисте відкриття Шостого Міжнародного форуму-презентації «Інноватика в сучасній освіті» відбудеться 21 жовтня 2014 року у Київському Палаці дітей та юнацтва об 11:00. На церемонії відкриття форуму будуть присутні керівники Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України та представники органів державної влади.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25.06.2014 № 605-р виставці «Інноватика в сучасній освіті» надано статус міжнародної та включено до переліку виставок, що проводяться в Україні в 2014 році.

Міжнародний Освітній Форум – є масштабною подією для освітньої галузі України, який пропонує усім відвідувачам ознайомитися з інноваційними досягненнями національних і закордонних навчальних закладів, переглянути експозицію виробників і дистриб’юторів навчального обладнання, програм та рішень для освіти, відвідати науково-практичні конференції, семінари, презентації, а також прийняти участь у тематичних конкурсах для закладів освіти, наукових установ та підприємств.

Учасниками наукового форуму будуть 560 навчальних закладів,  наукових установ, методичних центрів, регіональних і муніципальних органів управління освітою, видавництв, фондів, асоціацій, закордонних освітніх агенцій, підприємств, бізнес-структур з 22 регіонів України, Польщі, США, Австрії, Словаччини, а саме:

79 – університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, наукових установ, міжнародних закладів освіти, представництв;

372 – органи управління освітою, заклади післядипломної освіти, загальноосвітні школи, гімназії, ліцеї, дошкільні та позашкільні навчальні заклади;

83 – навчально-методичні центри професійно-технічної освіти, професійно-технічні навчальні заклади;

26 – виробників та дистриб’юторів сучасних засобів навчання, проектів, програм та рішень для галузі освіти, видавництв, освітніх порталів.

Зокрема, у даній події візьме участь і Науково-дослідний інститут Прикладних інформаційних технологій, а також представить свої розробки для закладів освіти України. Всі охочі, які виявлять бажання ознайомитися з новаторськими рішеннями ПрАТ «НДІ ПІТ», зможуть отримати якісну консультацію наших спеціалістів безпосередньо на виставці.

З програмою наукового форуму можна ознайомитися на сайті в розділі «ПРОГРАМА», за посилання http://innovosvita.com.ua/index.php/uk/about-the-exhibition/program.

До зустрічі на форумі «Інноватика в сучасній освіті».

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.