АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

«Горизонт 2020» для науковців у поточному році

bilat-ukrainaПроект «BILAT – UKR*AINA» розпочав конкурс на отримання грантів для українських науковців, що планують взяти участь у відборі на участь  у програмі «Горизонт 2020». Цього року визначені 4 пріоритетні напрямки програми: Новітні матеріали та технології, Інформаційні та комунікаційні технології, Біотехнології, Аеронавтика.

У відповідності із політикою програми, гранти надаються також за іншими тематичними напрямками. Кожна  подана пропозиція розглядається на індивідуальній конкурсній основі.

Усього буде надано 10 грантів на відрядження українських вчених до країн ЄС з метою участі у заходах з підготовки проектних пропозицій.

Головними умовами участі в конкурсі є наявність офіційного запрошення від керівника консорціуму до українського вченого (колективу) для участі в проекті а також експертний висновок про можливість відкритої публікації поданих матеріалів від установи  за місцем роботи українського учасника.

Анкети на отримання гранту на відрядження приймаються до 16 березня 2015 року.

Додаткову інформацію можливо отримати у Національному контактному пункті Програми «Горизонт2020» – «Програми Дій ім. Марії Складовської-Кюрі»: Шахбазян Каріна Суренівна, (044) 239-67-59, bilat_ukraina@nas.gov.ua.

Зазначимо, що програму «Горизонт 2020» створено у 2014 році Європейським союзом. «Горизонт 2020» – це програма ЄС з досліджень та інноваційної діяльності. Метою програми є зміцнення конкурентоспроможності Європи у глобальному вимірі, її економічного зростання та створення нових робочих місць. Вона триватиме до 2020 року. Загальний бюджет програми складе близько 70 млрд євро.

Вам також має сподобатись...