АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Форум «Idea F» – шляхи подолання безробіття

idea_fВ Києві на НСК «Олімпійський» відбувся Всеукраїнський молодіжний форум «Idea F», що спрямований на вирішення питань зайнятості молоді,  подолання безробіття, а також на сприяння розвитку міжрегіонального партнерства для просування новітніх технологій і вдосконалення молодіжних ініціатив в Україні.

Учасниками форуму були 250 представників студентської молоді, лідерів громадських організацій та молодіжних активістів з різних регіонів України. Основними напрямами роботи учасників у панельних секціях були: «Інновації та підприємництво», «Соціальна сфера», «Адвокасі», «Спорт&Арт». На форумі учасники мали можливість поділитись знаннями та досвідом роботи, набути нових навичок і відкрити нові можливості й ідеї для майбутньої спільної роботи та реалізації власних проектів.

«Особливе місце в реалізації державної молодіжної політики займають питання працевлаштування та розвитку конкурентоспроможності молоді. Дорожня карта реформування молодіжної сфери, розроблена з участю громадського сектору та широкого кола експертів, містить конкретні кроки на шляху практичних змін у молодіжній політиці нашої держави, визначає завдання і напрями роботи Міністерства молоді та спорту, спрямовані на створення сприятливих умов для розвитку молоді та вирішення потреб сучасної молодої людини нашої країни. Я вірю в потенціал молодого покоління України, і переконаний, що найкраща інвестиція – це інвестиція в молодь, а отже, в наше майбутнє», – наголосив Сергій Митрофанський.

Вам також має сподобатись...