АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Е-платформа для іноземних вступників

Найближчим часом в Україні створять електронну платформу, що має забезпечити прозорі умови вступу іноземних студентів до закладів вищої освіти.

Про це йшлося під час наради, що була присвячена запуску Єдиної міжвідомчої електронної платформи під головуванням прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

За словами Шмигаля, створення прозорого та чіткого механізму вступу іноземних громадян є важливою ланкою у реформуванні системи вищої освіти. Він також наголосив, що іноземні студенти повинні мати рівні та прозорі умови вступу без будь-яких корупційних складових.

«Створення електронної платформи для іноземних студентів має модернізувати систему вступу в напряму доступності та комфортності як для університетів та інститутів, так і для абітурієнтів. Це продовження курсу українського уряду у сфері цифровізації», – наголосив прем’єр.

Він також доручив міністерствам пришвидшити роботу зі створення Єдиної електронної платформи для іноземних студентів, щоб якомога швидше ліквідувати будь-які прояви корупції у цій сфері.

«Зрозумілі для всіх учасників процесу правила вступу для іноземців – це також про створення позитивного іміджу нашої країни. Такий крок сприятиме популяризації здобуття вищої освіти в Україні», – наголосив прем’єр-міністр.

Окрім цього, очільник уряду доручив Міністерству освіти у співпраці з МВС, МЗС та Мінцифри розробити впровадження електронних запрошень на навчання, що сприятиме упередженню зловживань у цій сфері.

Вам також має сподобатись...