АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Запровадження додатку до диплома про вищу освіту

9EDHIATVSK0W

Відповідно до наказу Постанови Кабінету Міністрів України від 4 вересня 2013 р. № 655 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 листопада 1997 р. № 1260» впроваджується «Додаток до диплома про вищу освіту».
Цей крок дасть змогу підвищити кваліфікацію випускників вищих навчальних закладів України. 
Додаток до диплома про вищу освіту включає розширену інформацію про отриману кваліфікацію та навчальні досягнення випускника, необхідну для забезпечення міжнародної зрозумілості та визнання отриманого випускником диплома про вищу освіту.

До обов’язкових заходів, які необхідно зробити навчальним закладам для видачі студентам Додатку до диплома про вищу освіту, входять:

  • Згідно з порядком замовлення документів про освіту – зареєструвати вузол ІВС «ОСВІТА» у разі, якщо ця процедура не була виконана раніше.
  • Отримати ключі електронно-цифрового підпису, якщо ця процедура не була виконана раніше.
  • Для формування загальної бази знань, щодо кваліфікацій, заповнити для кожної кваліфікації реєстраційну форму.
  • Перейти на роботу з новою програмою збору даних «Education», та отримати ключі для роботи з нею.

Необхідно зазначити, що:

  • від терміну виконання пункту 1 залежить отримання можливості виконання пункту 2 та 3;
  • пункт 3 вимагає кропіткої роботи по підготовці документів щодо кваліфікацій та перекладу на англійську мову, адже в цьому році переклад буде повністю на відповідальності навчального закладу. Надалі, можливо, буде проведений ряд заходів для контролю якості перекладу та формування двомовних довідників загального користування.
  • виконання пункту 4 можливе лише після здійснення пункту 2 (для початку роботи програми) та пункту 3 (для формування замовлень на додаток).

Важливо! Навчальні заклади, які працюють у АС «Вищий Навчальний Заклад» державної системи «ОСВІТА», отримають можливість робити замовлення на додатки з АС «Деканат» автоматично.

З усіх питань Ви можете звертатись за електронною адресою:dodatok@osvita.net

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *