Brain Academy навчить тисячі ІТ-фахівців

brain_academyНова освітня програма дозволить тисячам українцям отримати затребувані навички та зменшити нестачу грамотних фахівців.

З березня в Україні почне роботу Brain Academy, освітня ініціатива за підтримки Фонду BrainBasket і Cisco. До кінця року на базі вузів та тренінгових майданчиків будуть відкриті 20 представництв Brain Academy.

Там будуть готувати сертифікованих інструкторів та ІT-фахівців початкового та професійного рівнів. Серед спеціальностей, які можна буде отримати в Brain Academy, розробник ПЗ, тестувальник ПЗ, бізнес-аналітик, керівник проектів.

«Якщо навчальний заклад хоче готувати професіоналів, наприклад в сфері програмування на Java, то ми підготуємо викладача, надамо навчальні матеріали на онлайн-платформі і надамо підтримку в ході всього процесу навчання. Також спільно з Cisco буде організована підготовка фахівців на базі академій Cisco. Враховуючи , що програма Мережевої академії Cisco себе добре зарекомендувала – в Україні успішно працюють понад сто академій Cisco на базі вузів, – ми зможемо швидко наповнити ринок професіоналами», – зазначив директор Brain Academy Ігор загартувати.

За його словами, набір студентів почнеться в наступному місяці і до кінця року заплановано випуск першої тисячі фахівців. У наступному році Brain Academy має намір на порядок збільшити число випускників.

Нові освітні можливості дозволять наситити український ринок в стислі терміни якісними кадрами, вважають в Cisco. «Як допомогти таким ініціативам, як Brain Academy? Я впевнений, що активна залученість міністерств освіти та соціальної політики сприятиме прискоренню процесів. IT-галузь може стати стимулом зростання української економіки і приносити мільярди доларів в казну держави, але тільки якщо будуть задовольнятися попит ринку на ІТ-спеціалістів. За прогнозами, у країнах Заходу в найближчі роки в ІТ-сфері буде створено до п’яти мільйонів нових робочих місць, і якщо вже сьогодні не почати масово навчати наших громадян інформаційним технологіям, англійської мови та комунікаційним навичкам, то Україна залишиться позаду», – підкреслив регіональний менеджер з питань взаємодії з державним сектором України представництва Cisco Валерій Фіщук.

За матеріалом: delo.ua

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.