АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Безкоштовна допомога військовослужбовцям із зони АТО та їх сім’ям

zakon_mobilizaciyaНа базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка створено Центр юридичної допомоги воїнам АТО та членам їхніх сімей.

Допомога воїнам АТО та членам їхніх сімей буде полягати у проведенні консультацій, оформленні документів та у вирішенні інших правових питань, прямо чи опосередковано пов’язаних з АТО.

Також, навчальним закладом забезпечуватиметься підготовка дітей військовослужбовців до проходження ЗНО, за допомогою консультативних послуг з основних профільних предметів.

Демобілізовані з лав Збройних сил України воїни можуть пройти курси підвищення кваліфікації задля здобуття необхідних професійних навичок, що є запорукою їх більш швидкої соціальної адаптації.

Додатково, діти військовослужбовців зможуть оздоровитись та навчатись у літніх школах з іноземної мови в студентському навчально-оздоровчому комплексі «Ворскла».

Всі, хто потребує допомоги можуть звертатися до центру навчального закладу з понеділка по п’ятницю у робочій час з 9-00 до 17-00.

Телефон: 05322-73327

Електронна пошта: centr_ato@pntu.edu.ua.

Вам також має сподобатись...