АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Android-додаток для користувачів АСУ «ВНЗ»

Зустрічайте масштабне оновлення додатку АСУ ВНЗ. Розклад від компанії НДІ ПІТ. 

Відтепер його можуть використовувати студенти та викладачі всіх навчальних закладів України в яких встановлено АСУ «ВНЗ»! При першому запуску додатку або у пункті меню «Навчальний заклад» Ви зможете обрати свій навчальний заклад і отримати його актуальний розклад, список яких буде постійно поповнюватись.

Інтерфейс став ще лаконічнішим, яскравішим та зручнішим. Він був змінений відповідно до нових функцій.

Тепер користувачі легко зможуть знайти необхідний корпус або телефон навчального закладу, адже вся ця інформація зазначена у пункті меню «Навчальний заклад».

картинки-3З’явилася важлива інформація, але не має можливості її записати? Створюється хаос через велику кількість папірців з нотатками? З новою функцією «Нотатки» Ви завжди зможете записати необхідну інформацію прямо у додатку, а також зазначити, до якої пари ці дані відносяться і коли необхідно про них нагадати.

Цікавою новинкою є час дзвінків з годинником із зворотним відліком до закінчення поточної пари. Кожен охочий може подивитися початок та кінець всіх пар, а також тривалість перерв.

картинки-2Налаштування додатку стало ще гнучкішим. Користувачі можуть змінити відображення інформації під свої потреби обравши вид навчального тижня, мову додатку, регулярність завантаження оновлень розкладу, а також розпорядок дня.

Також, додалася можливість поділитися додатком з друзями за допомогою сервісів відправки повідомлень.

картинки-4Продукт розроблений для зручності користувачів, тому кожне зауваження та побажання є важливим для НДІ ПІТ. Залишити свої побажання для майбутніх версій системи Ви можете у рубриці додатку «Написати нам».

Додаток АСУ ВНЗ. Розклад доступний для пристроїв з ОС Android версії 4.0 або вище.
market_google

Вам також має сподобатись...