АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

297 українських вищих навчальних закладів увійшли до інтернет рейтингу Webometrics

webometricsАгенція Webometrics Ranking of World’s Universities оприлюднила січневий рейтинг присутності світових університетів у мережі веб-ресурсів.  Рейтинг Webometrics складається двічі на рік та аналізує показники дванадцяти тисяч університетів з усього світу.

Рейтинг Webometrics визначає змістовні та інформаційні показники веб-сайту навчального закладу, а саме: кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту вузу, зовнішні посилання на нього, цитованість веб-ресурсу а також кількість завантажених файлів  на сайт. При цьому дані про відвідуваність сайтів та їх дизайн у рейтингу не оцінюються.

Світовий рейтинг охоплює 12 тисяч університетів і навчальних закладів з усього світу, серед них – 297 вищих навчальних закладів України.

Підсумки рейтингу Webometrics-2015 засвідчили, що найбільш помітними та активними у мережі Інтернет серед українських вишів є Київський національний університет ім. Шевченка, НТУ «Харківський політехнічний інститут», НТУУ «Київський політехнічний інститут», Харківський національний університет ім. Каразіна та Сумський державний університет.

До списку 20 кращих українських ВНЗ за показниками січневого рейтингу також увійшли Донецький національний медичний університет ім. Горького, Полтавський національний технічний університет ім. Кондратюка, Харківський національний університет міського господарства, Уманський державний педагогічний університет та Чернівецький національний університет ім. Федьковича.

За матеріалом: Webometrics Ranking of World’s Universities

Вам також має сподобатись...