За основу рейтингу обрано групу показників із рівними ваговими коефіцієнтами розділу Міжнародного Огляду Світового рейтингу університетів, оприлюднені у жовтні минулого року, які стосуються кількості зарубіжних студентів, кількості зарубіжних викладачів відсоток викладачів, та кількості робіт, написаних принаймні із одним зарубіжним співавтором.
Найкращий результат у рейтингу продемонструвала Швейцарія. Крім перших трьох місць у рейтингу, до підсумкової таблиці також увійшли 3 внз- Цюріхський Університет посів 28 місце, Університет Лозанни- 34-е, і Фрібурський університет- 37-е.
Значку частку призових місць отримали британські університети, особливо ті, що знаходяться у Лондоні та його околицях. До першої двадцятки увійшли Лондонський університет Royal Holloway, Імперський коледж Лондона, Оксфордський Університет Університет Сент-Ендрюс, Університет Brunel, Лондонський університету Queen Mary та Королівського університету Белфаста.
Натомість, університети у США та Азії, крім Сінгапуру та Гонконгу продемонстрували погані показники. Найкращим американським університетом став Массачусетський технологічний інститут (MIT), що став 39-м , у той час як жоден японський, китайський чи індійський університет не увійшов до топ-100.
Топ – 10 рейтингу:
1. Федеральна політехнічна школа Лозанни, Швейцарія
2. Женевський університет, Швейцарія
3. ETH Zurich, Швейцарія
4. Національний університет Сингапуру
5. Політехнічна школа, Франція
6. Лондонський університет Royal Holloway , Великобританія
7. Університет Інсбруку, Австрія
8. Imperial College London, Великобританія
9. Технологічний університет Nanyang, Сингапур
10 Університет Картин, Австралія
За матеріалом: Times Higher Education