АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Додаток до диплома про вищу освіту

Додаток до диплома про вищу освіту запроваджується на виконання наказу Постанови Кабінету Міністрів України від 4 вересня 2013 р. № 655 «Про внесення змін до до постанови Кабінету Міністрів України від 12 листопада 1997 р. № 1260» у всіх вищих навчальних закладах України.

Новий додаток надає можливість об`єктивної оцінки кваліфікації (ступеня) освіти, здобутої випускником вищого навчального закладу.

Він містить розширену інформацію про отриману кваліфікацію та навчальні досягнення випускника, необхідну для забезпечення міжнародної зрозумілості та визнання отриманого випускником диплома про вищу освіту. Видається разом з документом про вищу освіту і є невід’ємною його частиною.

Додаток допоможе побудувати чудову кар’єру в провідних українських компаніях та країнах ЄС!

    Зазначити питання стосовно замовлення Diploma Supplement за допомогою АСУ "ВНЗ"
    АСУ «ВНЗ» – Легка система заповнення даних для замовлення додатку!

    Для видачі студентам Додатка до диплома європейського зразка навчальним закладам необхідно провести план обов’язкових заходів. Технологічно процедура по оформленню додатків виконується у програмі збору даних Education.

    Детальний опис кожного пункту «Diploma Supplement» Ви можете переглянути на наступній сторінці.

    Щоб дізнатися про всі переваги замовлення «Diploma Supplement» через АСУ «ВНЗ» заповніть форму, та у найближчий час Вам зателефонує наш спеціаліст.